Articles, Blog

Carice Van Houten and ‘Game of Thrones’ Fan Theories | ELLE

Carice Van Houten and ‘Game of Thrones’ Fan Theories | ELLE


Bunu senden alacağım.Teşekkür ederim. Kukla gösterisinde gibi hissediyorum. Selam! Ben Carice Van Houten. Game of Thrones’da canlandırdığım karakter hakkındaki fanların komik teorilerini okuyacağım. İnsanlar onu ”kırmızı cadı” kırmızı rahibe olarak tanıyor. Ona or*spu diyorlar. Bence Melisandre İphone gibi şarj olabilir ve şu ruby kolyesi onun güç kaynağı Bu güzel bir gönderme Eğer sadece İphone gibi şarj olabilseydi Aynı zamanda çok çabuk ölürdü. Eminim Arya’dan kaçmak için o yaşlı mantara dönüştü. Bu beni güldürdü. Ama evet Ary’dan kaçmaya çalışıyorum. Çünkü kötü şeyler olacak gibi hissediyorum. Gerçekten içimde kötü bir his var Melisandre Azor Ahai’yi arıyor çünkü o, onun kocası. aa bu yüzden. Dürüst olalım çünkü o çok yalnız Yaşlı ve yalnız Kimse onu sevmiyor. Littlefinger Işık Tanrısıdır. Bu ilginç bir teori. Haklı olduğunu düşünmüyorum ama ilginç bir düşünce Melisandre Prenses Shireen’ın suretini değiştirip Ed Sheeran yaptı. Komik. Keşke gerçek olsa. Keşke o zavallı kızı geri getirebilsem , çok üzgünüm. Maalesef onu geri getiremem. Gerçi Jon Snow’u geri getirdim, yani… Melisandre’nin kimin kim olduğu hakkında fikri yok. Bu doğru. Kesinlikle doğru. hiçbir fikrim yok.Kimin kim olduğunu bilmiyorum. O kesinlike ”dragon show” o ne demek?? Bu argo bir şey. Kaç yaşında olduğumu gör. Görüyor musun? Tanrım bu çok utanç verici. Aslında ölseydi çok güzel olurdu? Ejderha tarafından yenilmek? Gerçekten çok isterim. Gençlerin söylediklerine katılıyorum.

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

100 thoughts on “Carice Van Houten and ‘Game of Thrones’ Fan Theories | ELLE

 1. I love Carice van Houten. She's so sexy and hot. I love her Dutch accent. Very soothing and calm. And I love her as Melisandre on Game of Thrones. My favorite character in the series.

 2. Carice is echt nederlands nice da wist ik niet . Ik dacht altijd dat haar voorouders nederlands waren en dat zei gewoon een engelse was met een nederlandse achternaam . Ze is wel sexy though

 3. didn't knew she spoke dutch until she said her name
  kei cool man, voor zover ik weet/ken de enige belgische vrouw dat wordt gevraagd mee te doen in een amerikaanse show, naast Daarhio Naharis, wiens acteur ook Vlaams spreekt
  srry for this dutch part people, for those who speaks dutc, enjoy reading 😉

 4. She plays such an evil domineering character but I just can’t help but find her endearing thanks to Carice’s portrayal! I’m so happy she’ll be there for the final season

 5. Why is Carice Van Houten the one being interviewed? I'd like to see the REAL red woman interviewed… yea that's right…. the old lady.

 6. Mel: I will try to avoid Arya because I have not a good feeling about it
  Also Mel: Yo Arya, I know you're tired, but you gotta kill the Night King

 7. As a Dutch woman that júst came from a discussion about how ugly and un-sexy Dutch sounds…I'm very confused by the commentsection that seems to suggest otherwise.

 8. Absurd theory : the night king dies after a long night of 47 minutes, thanks to Arya’s magic yodel !
  Oh wait … that’s the script.

 9. Somewhere I read that she is the daughter of the three eyed raven, ofc I'm talking about the books, not the show though.
  This theory came with the evidences and it made perfect sense, a liked that theory very much.

 10. "Melisandre is looking for Azor Ahai, because he is her husband" – now imagine if that were true, she was a Nissa Nissa reincarnated and Jon was Azor Ahai reborn as well.. but of course, Dumb and Dipshit couldnt come up with that.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *